Вівторок, 19.06.2018, 03:13
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №5

Головна | Наші гуртки | Мій профіль | Вихід
Головна » Наші гуртки » Соціально-реабілітаційний напрям » Гурток "Лідерство - запорука успіху"

Бути європейцем в Україні — варто діяти!
26.02.2018, 10:44

Бути європейцем в Україні — варто діяти!

Всеукраїнський конкурс промов «Слово про Україну», присвячений Дню Соборності, відбувся 20 лютого в Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету в Києві. А завдяки участі наших авторів та їхніх педагогів цьогорічні творчі роздуми про рідну країну поповнилося новими і сучасними слобожанськими акцентами.

У святковому заході, який цього року набув загальнодержавного рівня, взяли участь школярі закладів середньої освіти Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Чернігівської, Черкаської, Харківської областей та міста Києва (усього 41 учасник).

Серед великої кількості письмових творів для участі в заході було обрано 50 авторів кращих есе, яких запросили до Києва. Протягом чотирьох годин школярі натхненно демонстрували свої вміння виголошувати промови та декламувати вірші під музично-танцювальний супровід. Оцінювали їхні таланти І. Сопілко — директор НН ЮІ, голова журі; Т. Іванова — проректор з навчальної та виховної роботи НАУ; В. Шевельова — виконуюча обов’язки завідувача сектору організації державних заходів Міністерства культури України; П. Горінов — голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», член Громадської ради Міністерства молоді та спорту України; Р. Калюжний — відповідальна особа за науково-методичну роботу НН ЮІ; Н. Троцюк — відповідальна особа за навчально-виховну роботу НН ЮІ; І. Бородін — завідувач кафедри теорії та історії держави і права; А. Гунько — голова студентської ради НН ЮІ.

Серед численних виступів учасників конкурсу із різних куточків України промови авторів Слобожанщини справили яскраве й незабутнє враження на членів журі, присутніх викладачів, студентів. А журналістська стаття під назвою «Бути європейцем в Україні — варто діяти!» Катерини Псарьової (гурток «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради, педагог Л. Гапєєв) особливо запам’яталася своєю оригінальністю, актуальністю, виразністю і сучасним стилем. До речі, для Катерини (7-класниці із 13-ї гімназії, яка була наймолодшою серед конкурсантів) це було перше таке серйозне творче й професійне випробування. Адже довелося вперше виступати публічно на великій столичній сцені серед широкого загалу глядачів, слухачів та експертів. І цей перший життєвий іспит авторка склала на відмінно!

Нашу харків’янку Катю Псарьову нагороджено грамотою за ІІІ місце у творчому конкурсі «Слово про Україну», утвердження любові до Батьківщини, моральності, духовності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, а також дипломом за активну участь в конкурсі. Приємним сюрпризом для Катерини стала книга «150 пісень про авіацію «Закохані в небо». Це ювілейне видання 2011 року, присвячене 80-літтю університету видавництва «НАУ-друк» із класними фотографіями.

А ще після завершення сценічних виступів усі охочі змогли безкоштовно пообідати та ознайомитися із літаками цивільної авіації, на власні очі побачити ТУ-134 та інші експонати в їхньому реальному розмірі, які доставлені з полігону та розміщені в навчальному центрі університету. (Докладніше: http://nau.edu.ua/ua/news/1/2/vseukrainskiy-konkurs-promov-slovo-pro-ukrainu.html)

Леонід Гапєєв, керівник гуртка «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради

   

Додав: cdutln |
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайта
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформація
Пошук
Поділитись
Корисні посилання
Міністерство Інститут Педпреса Офіційний Управління Міська Ла Міська Портал Академії