П`ятниця, 22.02.2019, 00:09
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №5

Головна | Наші гуртки | Мій профіль | Вихід
Головна » Наші гуртки » Соціально-реабілітаційний напрям » Гурток "Лідерство - запорука успіху"

«ГУМАНІЗАЦІЯ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ПОЧНЕТЬСЯ В УКРАЇНІ ?
05.02.2018, 16:03

«ГУМАНІЗАЦІЯ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» ПОЧНЕТЬСЯ В УКРАЇНІ ?

У Краматорську на Донеччині фінішував ІІ Міжрегіональний літературний конкурс «Кальміюс-2017»!

Організатори змагання – філантропи з Донеччини – учитель української мови та літератури ЗОШ № 11 м. Краматорськ, популяризатор читання серед дітей і підлітків Оксана Проселкова та пластун із Краматорська, голова ГО "Культурно-освітня фундація «Лібері Лібераті» Максим Потапчук. Метою конкурсу організатори називають активізацію творчих зусиль та діалогу між громадами східних областей, виявлення та підтримку літературно обдарованих українців, а також культурну деокупацію сходу України.

Серед авторів літературних творів роботи переможців та учасників конкурсу знову довели, що схід України насичений талановитими україномовними митцями. Для участі у фіналі було обрано 176 творів із Луганщини, Донеччини, Харківщини, Дніпровщини та Запорізького краю. До самого змагання мали можливість долучитися автори віком від 16 до 60 років.

Переможців відзначено в номінаціях «Проза для дорослих», «Поезія для дорослих», "Поезія та проза для дітей і підлітків", "Драматургія", «Публіцистика». Приємно повідомити, що серед відзначених (ІІ місце в номінації «Публіцистика») є педагог ЦДЮТ № 5 Харківської міськради, керівник гуртків «Медіакультура» та «Лідерство — запорука успіху» Леонід Гапєєв. Автор представив на цей конкурс власну збірку публіцистики із символічною та філософською назвою «Гуманізація цивілізації».

Додатково: http://liberiliberati.org/2017-12/kalmius-2017-u-kramatorsku-finisuvav-ii-mizregionalnii-literaturnii-konkurs

 

Додав: cdutln |
Переглядів: 52 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайта
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформація
Пошук
Поділитись
Корисні посилання
Міністерство Інститут Педпреса Офіційний Управління Міська Ла Міська Портал Академії