П`ятниця, 22.02.2019, 00:11
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №5

Головна | Наші гуртки | Мій профіль | Вихід
Головна » Наші гуртки » Соціально-реабілітаційний напрям » Гурток "Лідерство - запорука успіху"

«Я зміг!»
21.02.2018, 14:29

Чимало ідей

та авторських сюжетів

Напевно, кожен із юних авторів прагне знайти своїх читачів та прихильників. Саме таку можливість отримали учасники відкритого всеукраїнського літературного конкурсу «Я зміг!». Захід відбувся наприкінці 2017-го у Херсоні на базі обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Окрім бібліотеки, організаторами заходу виступили дитячий письменник, прозаїк, головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк та засновник видавничого дому «ЛінаПе» Еліна Алієва.

Протягом тривалого часу юні автори та їхні віддані помічники (педагоги як редактори та небайдужі батьки) готували літературні твори. А згодом діти різних вікових груп з різноманітних куточків України представили на розгляд журі свої життєві історії. Це сюжети про власні успіхи і проблеми. Про те, як кожен на власному життєвому досвіді зміг подолати труднощі та досягти мети!

Кожен із учасників проекту «Я зміг!» мав можливість знайти своїх прихильників та читачів, які віддали за обраний сюжет свої голоси глядацьких симпатій. Серед нагороджених авторів значну кількість грамот отримали активні вихованці гуртків «Медіакультура» та «Лідерство ― запорука успіху» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради. Це Софія Кочура, Іван Сур, Тетяна Непочатова, Михайло Єршов («Медіакультура»), Софія Гапєєва, Дмитро Зімовський, Валерія Нагорнюк, Анна Константінова («Лідерство»). За активну участь і високий рівень представлених творів також нагороджено грамотою педагога, керівника гуртків Леоніда Гапєєва.

Кожна історія успіху унікальна, неповторна і, не рідко має позитивний фінал! Цікаво й те, що шлях авторів до визнання не обмежився змаганням за призові місця. Адже на сайті бібліотеки www.library.kherson.ua у рубриці «Я зміг» кожен охочий та небайдужий читач може за назвами творів знайти і почитати тексти улюблених авторів.

Леонід ГАПЄЄВ,

керівник гуртків «Медіакультура» та «Лідерство» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради

    

Додав: cdutln |
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайта
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформація
Пошук
Поділитись
Корисні посилання
Міністерство Інститут Педпреса Офіційний Управління Міська Ла Міська Портал Академії