Субота, 24.03.2018, 04:01
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №5

Головна | Наші гуртки | Мій профіль | Вихід
Головна » Наші гуртки » Соціально-реабілітаційний напрям » Гурток "Лідерство - запорука успіху"

ТВОРЧА ВІТАЛЬНЯ — ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ
03.10.2017, 08:36

 Лідерство сьогодні активно розвивається у творчості школярів. Переконатися в цьому зміг кожен охочий. Адже цього разу заняття гуртка «Лідерство — запорука успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради (на базі загальноосвітньої школи № 126 м. Харкова) відбулося під назвою «Творча вітальня — для учнів та батьків».

У такий оригінальний спосіб виникла ідея проведення творчої зустрічі з дітьми гуртка, їх батьками та небайдужими прихильниками молодіжної творчості. Члени гуртка мали можливість виступити перед реальною публікою на імпровізованій сцені. Вони продемонстрували свої здобутки у різних жанрах журналістської та літературної творчості. Олексій Мартімянов (8-б кл.) поділився із присутніми результатами власного соціологічного опитування на тему тарифів ЖКГ, які на думку опитаних ним осіб відбирають аж 75 % бюджету сімей. Макар Єльніков (8-б кл.) прочитав авторські сюжети про батька, який є справжнім другом. Аня Константінова (8-б кл.) озвучила власні ліричні й філософські твори про вигадану королеву ночі… А ще молоді автори відповіли на запитання однолітків та батьків. До речі, в такому творчому й креативному форматі минулої суботи провели не тільки заняття, а ще й батьківські збори.

Цікава особливість такого уроку у корисному й пізнавальному взаємному обміні життєвим досвідом між представниками різних поколінь. Діти та батьки знаходять час для спілкування. І не обов’язково це стосується лише контакту батьків зі своїми рідними дітлахами. Іноді навпаки. Краще розкриваються діти інших батьків. Саме в цьому можна було переконатися під час виступу Пилипа Барського з 8-б класу із авторською невигаданою історією про «мирні» чіпси, які нерідко несуть споживачам такої швидкої їжі реальну смертельну небезпеку. Мама із багатодітної родини Ольга Нагорнюк окрім своїх дітей, привела на заняття учнів із сусідньої 152-ї школи. А під час дебатів поставила досить несподівані запитання авторам. Хоча ті відповідали з інтересом та охоче. Бо заняття відбувалося у стилі телешоу, в атмосфері толерантності й небайдужості до почутого.

― Ви, хлопці й дівчата просто молодці! ― із вдячністю промовила пані Ольга.

А насамкінець варто нагадати, що заняття відбуваються у четвер та суботу. Отож, варто спробувати свої здібності у «Лідерстві» й скористатися можливістю, щоб про ваші таланти дізналися інші. Леонід Гапєєв, керівник гуртка «Лідерство — запорука успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради

  

Додав: cdutln |
Переглядів: 33 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайта
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформація
Пошук
Поділитись
Корисні посилання
Міністерство Інститут Педпреса Офіційний Управління Міська Ла Міська Портал Академії