Середа, 14.11.2018, 08:26
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №5

Головна | Наші гуртки | Мій профіль | Вихід
Головна » Наші гуртки » Соціально-реабілітаційний напрям » Гурток "Лідерство - запорука успіху"

Відзначили перспективного медіакритика
20.04.2018, 14:39

Щоб дізнатись про сучасні українські засоби масової інформації та більш критично сприймати ту інформацію, яка лунає в телевізійному ефірі та на шпальтах друкованих видань учасники гуртка «Медіакультура» ознайомилися із інтерактивним підручником «МедіаДрайвер». Це стало початком цікавого творчого дослідження для юних гуртківців.
А що ж далі? Кожен охочий спробував свої сили у неформальних дискусіях під час занять на різні теми із медіаграмотності. А найцікавішим для юних дослідників став шлях написання авторського есе в рамках всеукраїнського конкурсу від ГО «Детектор медіа» серед підлітків на обрану тему з медіаграмотності. Небайдужі до журналістики школярі спробували себе у ролі медіакритиків, висловили свою думку в есе (невеликому письмовому творі) на тему «Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?»
Напевно, кожен полюбляє щось своє: соціальні медіа, теленовини, соцмережі та друковані видання і не тільки. На прикладі активного 9-річного «медіагуртківця», 4-класника 136-ї Харківської школи Івана Сура можна цілком впевнено спростувати стереотип про те, що молодь нічого зараз не читає, окрім новин у соцмережах. Саме проблемі змісту, авторських матеріалів, дизайну, картинок у текстах та іншим цікавим особливостям улюбленого журналу «Однокласник» присвятив своє есе Іван Сур.
«Привет, мой «Однокласнник» ― саме так символічно назвав свій твір юний автор. Незважаючи на досить обґрунтовану критику, у своєму письмовому спілкуванні із журналом Іван не забув сказати і про те позитивне, що подобається особисто йому як читачу.
Приємно, що ініціатива юного автора і читача не залишилася поза увагою організаторів проекту, що вперше відбувся в Україні. Іван Сур, автор твору «Привет, мой «Однокласнник», який зарекомендував себе як перспективний медіакритик, нагороджений Дипломом від організатора конкурсу ГО «Детектор медіа». — Для мене це було цікаво. Навіть креативно. Привіт, мій «Однокласник». Ще зустрінемось і поспілкуємось, — поділився автор своїми враженнями. Що нині цікавить дітей і підлітків? Які вони сьогодні читають молодіжні газети і журнали? Про це можете запитати у підлітків під час спілкування. Адже ми як читачі теж певною мірою формуємо зміст сучасного українського медійного середовища.

Леонід ГАПЄЄВ, керівник гуртка «Медіакультура» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради

   

Додав: cdutln |
Переглядів: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайта
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформація
Пошук
Поділитись
Корисні посилання
Міністерство Інститут Педпреса Офіційний Управління Міська Ла Міська Портал Академії