! Центр дитячої та юнацької творчості №5 - Досягнення гуртківців
Неділя, 23.09.2018, 23:32
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №5

Головна | Досягнення гуртківців | Мій профіль | Вихід
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Досягнення гуртківців за 2017 рік

  1. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Golden Lion», участь гуртка сучасного танцю, керівник Лейбук М.В. – Гран-прі.
  2. Міжнародний Різдвяний фестиваль-конкурс «Стежками Гоголя», участь гуртка сучасного танцю, керівник Лейбук М.В. – Лауреат I ступеню у номінації «Хореографічне мистецтво», жанр «Сучасний естрадний танець» ІІ вікова категорія.
  3. ІV Міжнародний телевізійний фестиваль – конкурс мистецтв «Створюй своє майбутнє зараз!», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Феджі А., керівник Шуть Т.О. – Гран-прі.
  4. Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand music Fest», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Феджі А., керівник Шуть Т.О. – Гран-прі.
  5. Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand music Fest», участь гуртка сучасного танцю «Маскарад», керівник Лейбук М.В. - Лауреат І ступеня.
  6. Міжнародний фестиваль-конкурс «GRAND MUSIC FEST», участь зразкового колективу сучасного танцю «Маскарад», керівник Лейбук М.В. - Диплом Лауреата II ступеня в номінації «Хореографічне мистецтво» в жанрі «Сучасний естрадний танець» I вікова категорія.
  7. Міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Зимове сяйво», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Сапоти М., керівник Шуть Т.О. – Диплом ІІ степеню.
  8. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Moment of Glory», участь вихованців гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. - Цехмейструк Валентина - Диплом лауреата ІІ ступеню, Цехмейструк Юлія - Диплом лауреата І ступеню.
  9. V Міжнародний конкурс – фестиваль «Kharkiv international song forum», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Писарцової П., керівник Шуть Т.О. – Диплом ІІІ премії.
  10. V Міжнародний конкурс – фестиваль «Kharkiv international song forum», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Лоскот А., керівник Шуть Т.О. – Диплом ІІІ премії.
  11. V Міжнародний конкурс – фестиваль «Kharkiv international song forum», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Сапоти М., керівник Шуть Т.О. – Диплом ІІІ премії.
  12. Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп», участь гуртка сучасного танцю, керівник Лейбук М.В. - Лауреат І ступеня.
  13. Міжнародний форум мистецтв «О весне», участь вихованця гуртка вокального співу Мирович К., керівник Євсюкова Ю.О. – Диплом І степеню.
  14. Міжнародний форум мистецтв «О весне», участь вихованки гуртка вокального співу Маньковської В., керівник Євсюкова Ю.О. – Дипломант.
  15. Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Территория Па», участь гуртка сучасного танцю, керівник Черкаська Н.В. – Диплом за І місце.
  16. ІV Європейський відкритий фестиваль – конкурс інструментального та вокального мистецтва «MEGA FEST ARTS», участь вихованця гуртка «Естрадний спів» Лєрмонтова Данііла, керівник Шуть Т.О. – лауреат І ступеня у номінації «соло. Естрадний вокал» 10 – 12 років.
  17. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Bukovel-Fest», участь гуртка сучасного танцю, керівник Лейбук М.В. - Лауреат І ступеня.
  18. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Кіеv Art Fest», участь гуртка сучасного танцю, керівник Іванець А.С. та зразкового колективу сучасного танцю «Маскарад», керівник Лейбук М.В. – Гран-прі у номінації «хореографічне мистецтво» І-ІІ-ІІІ вікові категорії.
  19. Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Звездный бриз», участь гуртка сучасного танцю «Маскарад», керівник Лейбук М.В. – Гран Прі.
  20. Міжнародний фестиваль «Inter Fest», участь гуртка сучасного танцю «Маскарад», керівник Лейбук М.В. – 1 місце.
  21. International festival «Dance song fest», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Феджи Алучани, керівник Шуть Т.О. – Диплом лауреата ІІ ступеню у номінації «естрадний вокал» ІІІ категорія.
  22. VІ міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Dance song fest», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Пісарцової Поліни, керівник Шуть Т.О. – Диплом лауреата І ступеня у номінації «ILLARIA» та Диплом лауреата І ступеня у номінації «естрадний вокал» ІІ категорія.
  23. Міжнародний фестиваль – конкурс «Зіркова погулянка», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Коровко Юлії, керівник Шуть Т.О. – Диплом за ІІ місце у номінації «естрадний вокал» VІ категорія 18 – 24 роки.
  24. І міжнародний фестиваль – конкурс «REILL-FEST», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Лоскот Анастасії, керівник Шуть Т.О. – Диплом лауреата ІІ ступеня.
  25. ІV міжнародний фестиваль – конкурс мистецтв «Покори сцену», участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Цехмейструк Юлія - Диплом лауреата ІІ премії у номінації «естрадний вокал» друга вікова категорія; Цехмейструк Валентина - Диплом лауреата ІІ премії у номінації «естрадний вокал» третя вікова категорія.
  26. Міжнародний фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва «Территория Па», участь гуртка сучасного танцю, керівник Черкаська Н.В. – Гран-прі у номінації «естрадна хореографія», категорія 5 – 6 років.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ

  1. Всеукраїнський конкурс танцювального шоу «ТанцМАРТ», участь гуртка сучасного танцю, керівник Черкаська Н.В. – Диплом І ступеню.
  2. Всеукраїнське шоу талантів «Stars way», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Писарцової П. керівник Шуть Т.О. - Гран-Прі.
  3. Всеукраїнський літературний конкурс «Ми за тверезе життя!», участь вихованця гуртка «Медіакультура» Курсіна Н., керівник Гапєєв Л.В. - ІІІ місце серед учнів 8 класів.
  4. Всеукраїнський конкурс танцювального шоу «Танц – МАЙСТЕР Ореn Air», участь гуртка сучасного танцю, керівник Черкаська Н.В. – Диплом лауреата Танц – МАЙСТЕР у віковій групі 7 – 9 років та Диплом лауреата І ступеню у віковій групі до 6 років.
  5. ХV Ювілейний Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Писарцової П., керівник Шуть Т.О. – Диплом.
  6. Вокальний проект «Young Voice» телеканалу «Мьюзік Бокс Україна», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Писарцової П., керівник Шуть Т.О. – сертифікат півфіналіста.
  7. Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Зірковий бум», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Цехмейструк Валентини, керівник Шуть Т.О. – Гран-прі у номінації «вокальне мистецтво» старша вікова категорія.
  8. II Міжрегіональний літературний конкурс «Кальміюс-2017», участь вихованців гуртка «Медіакультура» Гільда Шинан, Світличної Світлани, Шевченко Катерини, Шестрюк Діани, Волинської Ярослави, керівник Гапєєв Л.В. – грамоти (5) в номінації «Публіцистика».
  9. Телевізійний проект «Х фактор 8», участь вихованки гуртка естрадного співу «Рута» Цехмейструк Валентини, керівник Шуть Т.О. - увійшла до сотні кращих, участь у тренувальному таборі.
  10. Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», участь вихованців гуртка естрадного співу «Рута», керівник Шуть Т.О. – Колмик Дарина - фіналістка, дипломант; Лєрмонтов Данило – дипломант.
  11. Національний конкурс «Яскраві діти України», участь вихованки гуртка естрадного співу «Рута» Пісарцової Поліни, керівник Шуть Т.О., переможець регіонального етапу, увійшла у фінал.
  12. Телевізійний проект «Голос діти - 4» - учасник Попадченко І., гурток естрадного співу «Рута», керівник Шуть Т.О. - потрапив до команди Могилевської.

 

ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ

- Обласне свято сучасної хореографії, участь гуртка сучасного танцю, керівник Лейбук М.В. – Грамота за ІІ місце.

2017 – ХХІ відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти», участь вихованця гуртка вокального співу Мірович К., керівник Євсюкова Ю.О. – Диплом ІІІ степеню.

- обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», участь вихованця гуртка естрадного співу «Рута» Лермонтова Данііла, керівник Шуть Т.О. – І місце за напрямом «сольний вокал» 11 – 13 років.

- відкритий вокальний фестиваль - конкурс «Венок Слобожанщины», участь вихованок гуртка естрадного співу «Рута», керівник Шуть Т.О. – Цехмейструк Валентина лауреат І ступеня у віковій категорії до 15 років; Цехмейструк Юлія лауреат І ступеня у віковій категорії до 13 років.

- Жовтень 2017 - регіональний етап Національного конкурсу «Яскраві діти України», участь вихованців гуртка естрадного співу «Рута», керівник Шуть Т.О., Полина Писарцова - Гран-при регіонального етапу, увійшла у фінал; Лоскот Анастасія - Лауреат I ступеня третя вікова категорія, Дмитрикова Ангеліна - Лауреат I ступеня перша вікова категорія, Лермонтов Данііл - надія конкурсу.

 

МІСЬКИЙ РІВЕНЬ

- 2017 р. - Конкурс талантів «ДС – ФАКТОР», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Лоскот А., керівник Шуть Т.О. – Дипломи за І місце.

- 2017 р. - Конкурс талантів «ДС – ФАКТОР», участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Сапоти М., керівник Шуть Т.О. – Дипломи за ІІ місце.

- 20.04.2017 – Фестиваль пісень іноземними мовами, Харківський Університетський Консорціум, участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Сапоти М., керівник Шуть Т.О. – Дипломи учасника фіналу.

- Харківський міський фестиваль-конкурс творчості «Місто талантів», участь вихованців гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Лауреати - Попадченко Ілля – ІІІ ступені, Колмик Дарина – І ступені, Коровко Юлія – ІІ ступені, Лоскот Анастасія – І ступені.

- листопад 2017 Харківський міський фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж», участь вихованки гуртка «Народна творчість» Поліни Карташової, керівник Василенко С.В. - Диплом третього ступня

- листопад 2017 Харківський міський фестиваль мистецтв «Осінній вернісаж», участь вихованки гуртка «Народна творчість» Ірини Рубінштейн, керівник Василенко С.В. - Диплом третього ступня

- «GRAND MUSIC FEST» Голос ХНУМГ – 2017, участь вихованки гуртка «Естрадний спів» Коровко Юлії, керівник Шуть Т.О. – Диплом І ступеня.

 

РАЙОННИЙ РІВЕНЬ

- Грудень 2017, районний конкурс творчих робіт – аплікацій «Мій біль – Чорнобиль», участь вихованки гуртка образотворчого мистецтва Журавльової Софії, керівник Православна А.В.

- Районний фестиваль традиційного мистецтва Слобожанщини «ПОКУТЬ-2017», участь колективу комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості №5 Харківської міської ради»,  грамота за активну участь.

- Грудень 2017 – районний конкурс «Новорічна іграшка» - Моісеєнко Анастасія – І місце в номінації «Символ новорічного свята» у віковій категорії 10 – 13 років.

- Грудень 2017 – районний конкурс «Новорічна іграшка» - Ольховська Анастасія - І місце в номінації «Символ року за східним календарем» у віковій категорії 10 – 13 років.

-  ІV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Покори сцену», Диплом Лейбук М.В. керівнику гуртка сучасного танцю, за роботу в журі та за високий професіоналізм.

- ІV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Покори сцену», Подяка Шуть Т.О., керівнику гуртка «Естрадний спів» за активну участь та гідний виступ вихованців, за підтримку дитячої та юнацької творчості.

- ІV Міжнародний телевізійний фестиваль – конкурс мистецтв «Створюй своє майбутнє зараз!», Подяка Шуть Т.О., керівнику гуртка «Естрадний спів» за особистий внесок в справу збереження та розвитку національної культури та патріотичне виховання молоді.

- 13.07.2017 Наказом № 1023 Міністерства освіти та науки України присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» гуртку естрадного співу «Рута», комунального закладу «Центр Дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради»

- 13.07.2017 Наказом № 1023 Міністерства освіти та науки України присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» гуртку сучасного танцю «Маскарад» комунального закладу «Центр Дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської Міської ради»

- Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірковий бум», Диплом Шуть Т.О., керівнику гуртка «Естрадний спів» за високопрофесійну плідну діяльність та вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

- II Міжрегіональний літературний конкурс «Кальміюс-2017», подяка керівнику гуртків «Лідерство – запорука успіху» та «Медіакультура» Гапєєву Л.В.

- Подяка Харківського міського голови Г.А. Кернеса керівнику гуртка «Естрадний спів» Шуть Т.О.

 

Досягнення гуртківців за 2015/2016 навчальний рік

ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ:

-12.12.2015 – Обласний конкурс юних мінералогів, участь вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці»,керівник Афанасьєва Г.М. – Дипломи за активну участь: Барабаш О., Кудрявцев Б., Кислюк А., Чаркіна К., Бороденко Д., Панчик С., Мірошніченко В., Гарнік А.;

- 17.01.2016 – ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН, секція «Педагогіка»,участь вихованки гуртка «Пізнай себе», Александрової А., керівник Воробйова А.М. – Диплом учасника;

- 17.01.2016 – ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН, секція «Педагогіка»,участь вихованки гуртка «Пізнай себе», Александрової А., керівник Воробйова А.М. – Подяка за активну участь в роботі секції;

- 26.01.2016 – Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина Україна»,участь вихованки гуртка «Валеологія», Яценко Т., керівник Воробйова А.М. – Грамота лауреата;

- 09.04.2016 – Обласний відкритий фестиваль оркестрів, інструментальних ансамблів малих форм, участь вихованців вокально-інструментального ансамблю «Lucky band»,керівник Вінівітін А.І. – Диплом лауреата ІІ ступеня;

- 09.04.2016 – Чемпіонат Харківської області зі спортивного орієнтування, участь вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці»,керівник Афанасьєва Г.М. – Грамоти за І місце: Рудичева А. (група «новички»), Христенко К., Грамота за ІІІ місце: Бороденко Д. (група «новички»);

- 10.04.2016 – ХII обласна геолого-географічна олімпіада, участь вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці»,керівник Афанасьєва Г.М. – Грамота за перемогу в І заочному турі, грамота за перемогу в ІІ заочному турі, грамота за абсолютну перемогу: Кислюк А., Грамота за перемогу в І заочному турі, грамота за перемогу в ІІ заочному турі: Бороденко Д.;

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ:

- 26-27.06.2015 – Міжнародний фестиваль-конкурс творчості «Viva Festa Arcadia», участь вихованки гуртка «Естрадний спів»Сапоти М.,керівник Шуть Т.О. – Лауреат І ступеня;

- 10-16.08.2015 – І Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Art waves», участь вихованки гуртка «Естрадний спів»Писарцової П.,керівник Шуть Т.О. – Лауреат ІІ премії;

- 17.10.2015 – Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія Па», участь вихованки гуртка народного танцю «Задоринка»Сухолмін К.,керівник Моклоков М.М. – Диплом ІІІ ступеня (номер «Поліська полька»), диплом ІІ ступеня (номер «Бариня»), диплом лауреата (номер «Тарантелла»), участь гуртка сучасного танцю «Наталі», керівник Черкаська Н.В. –Диплом за І місце;

- 24.10.2015 – Харківський благодійний міжнародний конкурс «Країна мрій», участь вихованок гуртка «Естрадний спів»Сапоти М., Лоскот А.,керівник Шуть Т.О. – Дипломи лауреата І ступеню;

- 31.10.2015 – ХХ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», участь вихованки гуртка народного танцю «Задоринка»Сухомлін К., керівник Моклоков М.М. – Лауреат ІІІ премії, участь гуртка народного танцю «Задоринка» – Дипломант фестивалю, участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Диплом Гран-прі фестивалю: Цехмейструк В., Дипломи лауреатів І премії: Фейджи А., Писарцова П.;

- 01.11.2015 – Міжнародний фестиваль-конкурс «Music Land», участь вихованок гуртка «Естрадний спів»Сапоти М., Лоскот А.,керівник Шуть Т.О. – Дипломи за І місце;

- 15.11.2015 – VI Міжнародний конкурс-фестиваль «Золотий Олімп», участь вихованки гуртка народного танцю «Задоринка»Сухомлін К., керівник Моклоков М.М. – Диплом за ІІ місце, участь вихованок гуртка народного танцю «Задоринка» Сухолмін К., Смолко С., Назаренко А., – Диплом за І місце;

- 29.11.2015 – Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної пісні «Берлінська перлина – 2015», участь вихованки гуртка «Естрадна пісня»Сімулік В., керівник Шуть Т.О. – Диплом за ІІІ місце;

- 14.12.2015 – Європейський хореографічний фестиваль-конкурс «European Show Festival», участь гуртка сучасного танцю «Show Time», керівник Бережний М.В. – Дипломи за ІІ місця (номера «Show», «New dance»);

- 07-08.11.2015 – V Міжнародний фестиваль-конкурс «Megapolis»,участь вихованки гуртка народного танцю «Задоринка»Сухомлін К., керівник Моклоков М.М. – Дипломи золотих призерів фестивалю (номери «Поліська полька» «Бариня»);

- 06.03.2016 – ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «European Show Dance Festival»,участь гуртка сучасного танцю, керівник Черкаська Н.В. – два диплом за І місця;

- 07-08.11.2015 – VI Міжнародний фестиваль-конкурс «Megapolis»,участь вихованки гуртка народного танцю «Задоринка»Сухомлін К., керівник Моклоков М.М. – Диплом золотого призера фестивалю;

- 19.03.2016 – І Харківський Міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», участь вихованок гуртка «Естрадна пісня»Сапоти М., Лоскот А., Богатової М., Маркової П., керівник Шуть Т.О. – Дипломи лауреатів І премії;

- 22-23.04.2016 – VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», участь вихованця гуртка «Вокальний спів»Романюка С., керівник Євсюкова Ю.О. – Дипломант фестивалю;

- 05-07.05.2016 – ХІІІ Міжнародний фестиваль вокально-інструментального мистецтва, участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Диплом Гран-Прі – Цехмейструк В., Диплом лауреата І премії – Сатикіна П.;

- 14.05.2016 – Міжнародний фестиваль «Танцюючі зірки»,участь вихованців гуртка сучасного танцю «Show Time» керівник Бережний М.В. – Диплом за ІІ місце, участь вихованців гуртка сучасного танцю «Антарес», керівник Черкаська Н.В. – Диплом за І місце, участь вихованців гуртка народного танцю «Задоринка», керівник Моклоков М.М. – Диплом за І місце, участь вихованки гуртка народного танцю «Задоринка» Сухомлін К. – Диплом за І місце, участь вихованців гуртка спортивного бального танцю «Атмосфера», керівник Коверга В.А.;– Диплом за ІІ місце;

Травень 2016 – Міжнародний вокальний конкурс «Здрасте, это я пою песни группы «Open Kids!»», участь вихованки гуртка «Естрадний спів»Цехмейструк В., керівник Шуть Т.О. – Диплом переможця;

Травень 2016 – VІ Міжнародний форум мистецтв, участь вихованки гуртка «Естрадний спів»Сапоти М., керівник Шуть Т.О. – Диплом І премії;

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РІВЕНЬ:

- 06-12.07.2015 – Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зірки виходять на сцену», участь вихованОк гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Диплом лауреата ІІ премії – Цехмейструк В., Диплом лауреата ІІІ премії – Цехмейструк Ю.;

- 02-08.10.2015 – Всеукраїнський дитячо-юнацький табір «Рятувальник – 2015», участь вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці», керівник Афанасьєва Г.М. –Грамоти за активу участь: Лапченко О., Рудичевій О., Назаренко Б., Панчик С., Подяка за активу участь у заходах Левіній Г., Подяка команді ЦДЮТ № 5 «Юні туристи-краєзнавці» за активну участь у заході;

- 17.10.2015 – Всеукраїнський фестиваль «Повір у себе, відроди дерево життя! Єдина Україна – це моя сім’я», участь вихованців гуртка «Show Time», керівник Бережний М.В. – Диплом за ІІ місце;

- 21.11.2015 – Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювального шоу «Motor Fest», участь вихованців гуртка сучасного танцю«Наталі», керівник Черкаська Н.В. – Диплом лауреата (вікова категорія: 7-9 років), диплом лауреата І ступеня (змішана вікова категорія);

- 27-30.11.2015 – ІІІ Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Фуете – 2015», присвячений 110 річчю від дня народження Сержа Лифаря, участь гуртка сучасного танцю «Show Time», керівник Бережний М.В. – Диплом за І місце;

-12.12.2015 – Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного мистецтва, участь вихованок гуртка «Естрадна пісня», керівник Шуть Т.О. – Диплом за ІІ місце Маркова П., Дипломи за І місце – Лоскот А., Феджи А., Гран-прі – Коровко Ю;

- 13.12.2015 – Відкритий Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зимові узори», участь вихованки гуртка народного танцю «Задоринка»Сухомлін К., керівник Моклоков М.М. – Диплом лауреата ІІ ступеню;

- 31.01.2016 – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Талановита молодь України», участь вихованок гуртка «Естрадний спів»Фежди А., Цехмейструк В., Сапоти М., Лоскот А., керівник Шуть Т.О. – Дипломи за 1 місця;

- 27.03.2016 – ІІ Всеукраїнський вокальний фестиваль-конкурс «Fest Show «Голос Radmira»», участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Гран-Прі фестивалю – Цехмейструк В., Диплом за І місце – Сатикіна П., Диплом за ІІ місце – Цехмейструк Ю.;

- 29-31.03.2016 – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок», участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Гран-Прі фестивалю – Цехмейструк В., Диплом лауреата І ступеню – Сатикіна П., Диплом лауреата ІІ ступеню – Цехмейструк Ю.;

- 16.04.2016 – Всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Зірковий дощ», участь вихованок гуртка «Естрадний спів»Писарцової П., Сапоти М., керівник Шуть Т.О. – Дипломи лауреатів І ступеню;

- 20-23.04.2016 – Всеукраїнський форум «Молодь за безпечний світ», участь вихованців гуртка «Юні туристи-краєзнавці», керівник Афанасьєва Г.М. – Грамота команді ЦДЮТ № 5 за активну участь, Сертифікат курсу навчання з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту –Афанасьєва Г.М.;

- 20-22.05.2016 – Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»,диплом ЦДЮТ № 5 за великий внесок у професійну музичну освіту, участь вихованки гуртка «Естрадний спів»Сатикіної П., керівник Шуть Т.О. – Дипломант;

- Травень 2016 року – Всеукраїнський проект «Міст творчого об’єднання Сходу та Заходу України»,участь вихованки гуртка «Естрадний спів»Писарцової П., керівник Шуть Т.О. – Диплом лауреата ІІ ступеню;

РАЙОННИЙ РІВЕНЬ:

- 23.12.2015 – І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН, секція «Педагогіка»,участь вихованки гуртка «Пізнай себе», керівник Воробйова А.М., Александрової А. – І місце;

- 27-28.02.2016 – Відкрите змагання Жовтневого району з техніки пішохідного туризму на смузі перешкод у закритому приміщенні, присвяченого Герою Радянського Союзу Петру Дзюбі, участь вихованців гуртків «Пішохідний туризм» та «Юні туристи-краєзнавці», керівник Афанасьєва Г.М., – Грамота за І місце команди ЦДЮТ № 5 на смузі перешкод (молодша група), Диплом за ІІІ загальне місце команди ЦДЮТ № 5 на смузі перешкод, Дипломи за І місця Чаркіна Х., Лапченко О., дипломи за ІІІ місце Рудичева А., Кислюк А.;

- 26.04.2016 – районна виставка-конкурс дитячих малюнків, присвячених 30-річчю трагедії на Чорнобильській АЕС, участь вихованок гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Ковальова О.Ю., – Грамота за І місце – Гур’єва Дар’я, Грамота за ІІІ місце – Алексєєва Юлія;

РАЙОННИЙ РІВЕНЬ:

- 22.11.2015 – Міська виставка-конкурс «Слобожанська мозаїка»,участь вихованців гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Ковальова О.Ю., та «Народна творчість», керівник Василенко С.Г. – Дипломи переможців конкурсу: Шевченко М., Соломко М., Якупова С., Надточій В. Дипломи учасників конкурсу: Циганюк В., Ларкіна П., Чернова А.,Клепікова К., Загребельна Т., Зіборова А., Фальченко Я.;

- 21.12.2015 – Відкритий вокальний фестиваль-конкурс «Вінок Слобожанщини»,участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Грамоти лауреатів І ступеню – Сапота М., Сатикіна П., Грамота лауреата ІІ ступеню – Богатова М.;

- 23.03.2016 –нагородження сертифікатом стипендіата Харківського міського голови «Кращий учень навчального закладу», вихованка гуртка народного танцю «Задоринка», керівник Моклоков М.М. – Сертифікат стипендіата;

- 24.04.2016 –Харківський міський відкритий конкурс для дітей та молоді «Барви таланту», участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Дипломи переможців: Феджи А. та Цехмейструк В., Феджи Х., Сатикіної П.;

- 04.05.2016 –Загальноміська культурно-художня акція з розпису великодньої писанки – Подяка колективу ЦДЮТ № 5 від Харківського міського голови;

- 17.05.2016 – Харківський міський фестиваль-конкурс творчості «Місто талантів», участь вихованок гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Диплом Лауреата ІІ ступеню – Цехмейструк В., Диплом лауреата І ступеню – Феджи А., Дипломи учасника – гурток сучасного танцю «Show Time», керівник Бережний М.В., вихованка гуртка «Естрадний спів»Писарцова П., керівник Шуть Т.О., театр мод «Колібрі»

- Квітень 2016 –нагородження сертифікатом стипендіата Харківського міського голови «Кращий учень навчального закладу», вихованки гуртка «Естрадний спів», керівник Шуть Т.О. – Сертифікат стипендіата;

- Травень 2016 – Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», участь вихованок гуртка «Образотворче мистецтво», керівник Ковальова О.Ю. – Дипломи І ступеня – Богатирьов Р., Соломко М., дипломи ІІ ступеня – Бичков І., Симонова Є., дипломи ІІІ ступеня – Загребельна Т., Міценко В.;

- Травень 2016 – фестиваль-конкурс творчості «Зіркове небо», участь вихованців гуртка сучасного танцю «Show Time», керівник Бережний М.В. – Диплом за І місце (старша група), диплом за І місце Коваленко О., Лозова С.;

- Травень 2016 – фестиваль-конкурс творчості «Зіркове небо», участь вихованців гуртка спортивного танцю «Атмосфера», керівник Коверга В. А. – Диплом за 3 місце;

- Травень 2016 – міський конкурс «Учень року», вихованка гуртка «Естрадний спів»Сімулік В., керівник Шуть Т.О. – Диплом ;

- 01.06.2016 – Благодійна акція до Дня захисту дітей, участь вихованців гуртка «Атмосфера», керівник Коверга В.А – Подяка ;

Досягнення гуртківців за 2014/2015 навчальний рік

РАЙОННИЙ РІВЕНЬ:

- 17.10.2014 – Традиційний фестиваль мистецтва Слобожанщини «Покуть», участь педагогічного та учнівського колективів ЦДЮТ № 5, номінація «Мій рідний край» – Диплом за ІІІ місце;

- 15.12.2014 – І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН, секція «Соціологія», участь вихованця гуртка «Пізнай себе» Коломійця Д., керівник Воробйова А.М. – Грамота за І місце;

- 17.12.2014 – Щорічний конкурс – інтелектуальна гра «Самый умный» серед старшокласників Ленінського району, участь вихованця гуртка «Основи учнівського самоврядування» Кізілова М., керівник Попова Ю.В. – Диплом лауреата;

- 17.12.2014 – Щорічний конкурс – інтелектуальна гра «Самый умный» серед старшокласників Ленінського району, участь вихованки гуртка «Основи учнівського самоврядування» Штефан М., керівник Попова Ю.В. – Диплом лауреата;

- 17.12.2014 – Щорічний конкурс – інтелектуальна гра «Самый умный» серед старшокласників Ленінського району, участь вихованки гуртка «Основи учнівського самоврядування» Гнатовської Є., керівник Попова Ю.В. – Диплом лауреата;

- 17.12.2014 – Щорічний конкурс – інтелектуальна гра «Самый умный» серед старшокласників Ленінського району, участь вихованки гуртка «Основи учнівського самоврядування» Смикової А. , керівник Попова Ю.В. – Диплом переможця та Кубок;

- 27.01.2015 – Нагородження сертифікатом стипендіата Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» вихованки гуртка народного танцю «Весняночка»  Полумисної К., керівник Собкалова К.І. – Сертифікат стипендіата;

- 27.01.2015 – Нагородження сертифікатом стипендіата Харківського міського голови «Обдарованість» вихованки гуртка народного танцю «Весняночка» Алєксєєнко А., керівник Собкалова К.І. – Сертифікат стипендіата;

- 10.04.2015 – І етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», участь вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» Дерябіної С., керівник Ковальова О.М. – Диплом І ступеня;

- 10.04.2015 – І етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», участь вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» Дадайматової В., керівник Ковальова О.М. – Диплом ІІ ступеня;

- 10.04.2015 – І етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «М


Меню сайта
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформація
Пошук
Поділитись
Корисні посилання
Міністерство Інститут Педпреса Офіційний Управління Міська Ла Міська Портал Академії