П`ятниця, 20.09.2019, 09:49
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ №5

Головна | | Мій профіль | Вихід
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Головна » 2018 » Червень » 25
 

Під час інформаційно-методичної години керівник гуртків Гапєєв Л.В. презентував книгу «(НЕ) ДИТЯЧИЙ ПОГЛЯД НА ВІЙНУ», в якій опубліковані сюжети вихованців ЦДЮТ № 5. Перша презентація книги на загальнодержавному рівні відбулася в Києві 1 червня під час 17-ї літньої Молодіжної Академії. Педагог передав книгу до методичного кабінету закладу.

  


Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 72 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

15 червня 2018 року у оздоровчому таборі «Сонячні промінці» (ХСШ №18) діти брали участь у спортивних змаганнях, присвячених Всесвітньому Дню Бігу – 23 червня. Керівник гуртка здорового способу життя «Гармонія та досконалість» Єгорова Н.О. прочитала дітям «Оду спорту» (П’єр де Кубертен), рекомендувала з дитинства займатися оздоровчою гімнастикою, спортом, танцями. Вихованці табору із задоволенням грали у рухливі розвиваючі ігри на свіжому повітрі.
Активний спосіб життя –це основа гарного здоров’я.

  


Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 100 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

15 червня на базі ХЗОШ 57 відбулось закриття табору "Веселка", на якому діти гуртка "Вокальне мистецтво" поділились набутими навичками та подарували усім глядачам гарний настрій 

    


Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 83 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Важко не погодитися із тим, що рухатися сходинками знань завжди цікаво? Так і цього разу запрошені учасники заходу вирушили сходинками донизу та опинилися у затишній залі бібліотеки-філії № 8 для дорослих ЦБС Холодногірського району м. Харкова, розташованій по вулиці Ярославській, 17. Саме там відбулася досить неординарна для міста подія: презентація книги невигаданих історій «(НЕ) ДИТЯЧИЙ ПОГЛЯД НА ВІЙНУ».
Учасниками творчої зустрічі із читачами, яка відбулася з нагоди Дня Конституції України, стали діти, чиї сюжети опубліковано в збірці. Це учасники гуртків позашкільної освіти «Лідерство — запорука успіху» та «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради Катерина Псарьова, Аліна Дзюбаненко та педагог Леонід Гапєєв. 
Від імені авторів варто подякувати за організацію цього заходу завідувачу бібліотеки-філії № 8 Ганні Олексівні Івлєвій. Саме вона за досить короткий час, незважаючи на літню спеку та перебування дітей поза містом під час літніх шкільних канікул, зуміла обдзвонити чимало читачів, серед яких і підлітки, і дорослі були присутні під час презентації книги.
Можливо, одразу варто згадати про деякі статті Основного Закону? Так, відповідно до ст. 3 Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 92 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Творча майстерня під такою назвою відбулася на практичному занятті гуртка «Лідерство — запорука успіху» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради для школярів 13-ї гімназії під час літнього шкільного табору. Своєю творчістю та професійними досягненнями поділилася учасниця гуртків «Лідерство» та «Медіакультура», 7-класниця 13-ї гімназії Катерина ПСАРЬОВА.
Присутні діти мали можливість ознайомитися із її цікавими сучасними творами у галузі журналістики і публіцистики, а ще й дізнатися нове про творчість інших молодих авторів. Також змогли стати учасниками активного обговорення, задати цікаві питання і почути відповідь з перших вуст.
Під час проведення практичного заняття учасники творчої майстерні (юна авторка К. Псарьова та педагог Л. Гапєєв) поділилися особистим досвідом участі в конкурсах та інших проектах, власними творчими і професійними досягненнями. Переконливо довели присутнім те, що процес активного та ефективного саморозвитку сучасної молоді залежить в першу чергу від самих підлітків. А допомагають їм у цьому зацікавлені педагоги та небайдужі батьки.
«Сюрпризи від юних авторів» є не лише символічно створеною авторською назвою креативного і змістовного освітнього заходу, але й позитивним настроєм під час проведення творчої майстерні. А ще нагадуванням про те, що кожен охочий має свій шанс до розвитку творчих здібностей. Але це потр ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 79 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Для молодих авторів, які пишуть твори у віршованій, прозовій та публіцистичній формах, дуже важливо мати можливість виступити публічно. Себе показати, інших почути і побачити. Адже головне сьогодні — пошук молодих талановитих авторів та їх підтримка у творчості.
На літературному фестивалі «Молода Слобожанщина», організованому Харківською обласною організацією Національної спілки письменників України, в обласному центрі культури і мистецтв вперше виступили автори з гуртків «Лідерство» та «Медіакультура» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради. 
Відкрили захід 7-класники Ростислав Турков із сучасним оповіданням про німофобію, Катерина Псарьова із публіцистичним твором «Бути європейцем в Україні — варто діяти!» та педагог Леонід Гапєєв із уривками зі збірки «Гуманізація цивілізації». Кожен із авторів мав можливість творчо оцінити виступи своїх колег різного віку. І хоча наймолодшим серед інших авторам-гуртківцям таке творче завдання могло сприйматися й не зовсім легким, практична користь від цього однозначно є. Адже у більш дорослих авторів є чому повчитися, є що обговорити. Можна і критично сприймати почуте, і вдосконалювати власні твори. А ще можна відчути радість і задоволення від виступів інших авторів.
Приємно й те, що різні керівники секцій наприкінці заходу теж виступили перед присутніми із власними творами. Харків ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 82 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Масштабний всеукраїнський проект «Інтеграція через діалог» за підтримки Європейського Союзу почався ще з 2016 року. Про те, скільки вже багато зроблено його організаторами за цей час, зараз не буду докладно писати через дефіцит часу. (Для усіх небайдужих наведу достовірне інформаційне джерело: https://www.novadoba.org.ua/. Там почитаєте самі усе докладно).
Коротко розповім про історію нашої інтеграції до цього важливого проекту. Безпосередньо здобувачі позашкільної освіти основ журналістської та літературної творчості (очолюваного автором гуртка «Медіакультура» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради, заняття якого відбуваються на базі 136-ї школи) долучилися до «Інтеграції» наприкінці 2017-го. Саме тоді привернуло увагу оголошення про «(Анти)конкурс: (не) дитячий погляд на війну». Чимало учнів почали активно писати авторські твори на цю тему.
Оскільки Харківщина вже з перших днів проведення АТО прийняла чимало вимушених переселенців, надавши людям р ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 78 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Які є цінності сучасної молодої людини? Наскільки творчість відкриває шляхи до популярності і визнання? Як самоосвіта з прав людини допомагає кожному з нас?
Над цими та іншими актуальними викликами сьогодення по-дорослому розмірковували учні 126-ї школи під час роботи ігрового прес-клубу у шкільному літньому таборі (гурток «Лідерство — запорука успіху» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради). Під час практичного заняття, що відбулося у теплу літню пору його учасники змогли ознайомитися із творчими доробками юних і молодих авторів. А ще подискутувати. Пошукати відповіді на хвилюючі питання.
Ідея в тому, аби учні могли на власні очі побачити і переконатися, що їхні молоді земляки вже мають певні досягнення. Молоді автори і слухачі створили діалог на шляху до порозуміння. Виявляється, спроба до самовдосконалення є справжньою цінністю сучасної молодої людини. Але сьогодні не часто ми звикли про це говорити?
Насправді варто сказати про головне. Зацікавленим і вмотивованим учням сьогодні відкриваються цікаві можливості, які виходять за межі суто уроків позашкільної освіти.
Прикладом і підтвердженням цьому є активні гуртківці, що виступили в якості гостей ефіру. Дівчата поділилися із підлітками своїми здобутками і досягненнями. Випускниця 126-ї школи, а нині 16-літня студентка Валерія Нагорнюк розповіла про обрану нею тему есе з прав людини. До речі, Валерії було вручено серти ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 81 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

12 червня у ЦДЮТ № 5 для вихованців таборів ХГ № 152, ХГ № 13, ХСШ № 18 пройшла конкурсно-розважальна програма "Привіт, літо!"

      ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 85 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Під час літнього шкільного табору кожен з педагогів приготував для дітей свій сюрприз. Під час заняття гуртка «Лідерство — запорука успіху» ЦДЮТ № 5 Харківської міськради школярі змогли взяти участь у пізнавальній та позитивній творчій грі «Настрій дня».
За задумом педагога, це не просто створення малюнків, авторських міні-текстів та імпровізовані виступи перед присутніми. Маємо поступово відходити від стереотипів та не боятися висловлювати власну точку зору. Тому учасники гри по-різному передали свій настрій, з яким вони прийшли до шкільного табору.
«Фішкою» гри, яка відбулась 11 червня у спекотний літній день, стала колективна літературна імпровізація. На дошці можна побачити ключові слова, які створили настрій дня. Для більшості він став гарним, веселим та позитивним.
Леонід Гапєєв, керівник гуртка «Лідерство — 
запорука успіху» ЦДЮТ № 5 Харківської міської ради


Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 81 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

11 червня педагоги ЦДЮТ № 5 провели майстер-класи для вихованців табору відпочинку з денним перебуванням ХЗОШ № 126. З великим бажанням діти попрацювали у творчих майстернях: «Створи своїми руками»; «В здоровому тілі – здоровий дух!»; «Мистецтво вокалу»; «Вчимося танцювати»; «Лідерство – запорука успіху»; "Весела карусель". 

   & ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 114 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

7 червня до ЦДЮТ № 5 завітали вихованці таборів гімназій № 13 та 152. Для них керівники хореографічних гуртків провели майстер-класи. Діти танцювали, грали, змагалися в батлі, а закінчили свою зустріч спільним танцювальним флешмобом!

     ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 76 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Стежками здоров'я мандрували сьогодні вихованці табору відпочинку ХЗОШ № 67 разом з керівником гуртка ЦДЮТ №5 Сіденко А.Ю. Діти складали пазли, відгадували загадки, малювали, ліпили, робили аплікації на тему "Здорове харчування", брали участь в естафетах. А головне, що всі підтримали: "МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!" 

     ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 71 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Творчі майстерні завжди є приємною несподіванкою для учасників. Прикладом тому — цікавий захід, що відбувся на базі 57-ї ЗОШ м. Харкова під назвою «Шляхами дорослих і юних авторів».
Учасники літнього шкільного табору (в основному 5-класники) змогли самі переконатися у тому, що творчі заняття із основ журналістики та літературної творчості не просто бувають цікавими, але й певною мірою є шляхом до визнання.

Програму творчої майстерні було зорієнтовано на читання і обговорення досить різних літературних сюжетів: від ХХ століття до сьогодення.
Для початку разом із педагогом Л. Гапєєвим школярі зробили екскурс у творчість письменника із Херсонщини Юрія Голобородька. Виявляється, що «Степ» не лише є символом Таврії, а ще й виступає своєрідним співрозмовником із читачами. Хоча такий творчий формат можливий не для всіх. Це вже залежить від настрою та поведінки конкретних героїв…
Прикметною особливістю заняття стало те, що головні ролі було дано дітям. Вони змогли потренуватися у сценічному читанні, а ще й спробувати себе в якості співавторів під час створення інтерпретацій на теми казок Василя Сухомлинського.
Жваві усмішки і навіть веселий сміх, живу й неформальну реакцію викликала серед учасників творчість юних авторів гуртка «Медіакультура». Учасн ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 56 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

5 червня на базі ХГ № 86 у літньому таборі "Веселка" відбулася творча майстерня "Вокального мистецтва", де діти, разом з керівником Мануйловою Т.В., грали, співали та виявили творчі і артистичні здібності.

  


Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 62 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Із великим задоволенням вихованці табору гімназії № 152 разом з керівником гуртка ЦДЮТ № 5 Іванець А.С. побували у світі сучасного танцю!

 


Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 58 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

5 червня – Всесвітній День охорони навколишнього середовища. Керівник гуртка здорового способу життя «Гармонія та досконалість» Єгорова Н.О. провела з дітьми літнього табору відпочинку гімназії №152 Екогру за темою «Чисте навколишнє середовище – необхідна умова виховання здорової особистості».

     ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 61 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

4 червня педагоги ЦДЮТ № 5 завітали до табору відпочинку ХЗОШ № 57 "Веселка". Діти мали змогу попрацювати у творчих майстернях «Медіакультура»; «Мистецтво вокалу»; «Створи своїми руками»; «Вчимося танцювати»; «В ритмі танцю». Багато цікавого та нового дізналися та навчилися вихованці табору, отримавши гарний настрій!

     ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 53 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Підсумки діяльності педагогічного колективу у 2017/2018 навчальному році були підведені на педагогічній раді

      ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 51 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Праздник детства шагает по планете с самыми разными традициями, но его общая и главная традиция - поздравить друг друга! Сегодня Центр детского и юношеского творчества № 5 поздравлял детей Холодногорского района! Дети подружились с мультяшными героями, с которыми ни секунды не пришлось скучать! Веселая дискотека, развлекательные игры и конкурсы, боди-арт, добрая и дружеская атмосфера – все, что нужно для праздника! Дети активно играли, танцевали, участвовали в мастер-классах. А в завершении праздника, всех объединил общий танцевальный флешмоб «Дети Харькова – за мир!»
Вот такие у нас творческие и активные дети!

   ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 91 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Чудове свято відбулося у парку "Юність" для всіх мешканців Холодногірського району, присвячене міжнародному дню захисту дітей! Ми пищаємося тим, що наші вихованці, педагоги дарували всім присутнім яскраві миті творчості! Велика концертна програма, майстер-класи, боді-арт, малюнки на асфальті, конкурси, аніматори - все це ми дарували учасникам свята!!!

     ... Читати далі »

Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 64 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)

Виступ вихованців гуртка вокального мистецтва ЦДЮТ № 5 на святковому відкритті табору "Веселка" ХЗОШ № 57

 


Шановні друзі! Будь ласка залишайте коментарі :)

nullПереглядів: 58 | null Дата: 25.06.2018 | Оцінка матеріалу: | null Коментарів: (0)Меню сайта
Форма входу
Логін:
Пароль:
Інформація
Пошук
Поділитись
Корисні посилання
Міністерство Інститут Педпреса Офіційний Управління Міська Ла Міська Портал Академії